«Приготування начинок : сирної з родзинками та зі свіжих яблук»

Вчимося смачно готувати та випікати

«Приготування начинок : сирної з родзинками та зі свіжих яблук»

Департамент освіти і науки

Відкритий урок з виробничого навчання.

Тема : «Приготування начинок : сирної з родзинками та зі свіжих яблук».

Урок підготувала

та провела майстер в/н

Нечет С.П.

Федорівський центр професійної освіти.

м. Гуляйполе2018

Тема програми: «Приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських виробів.»

Тема уроку : «Приготування начинок: сирної з родзинками та зі свіжих яблук»

Мета уроку: Вчити самостійно готувати начинки, дотримуватись правил технологічного процесу, показувати рівень знань, умінь і навичок, економно використовувати сировину, воду, електроенергію; користуватись технологічними та інструкційними картками.

Розвивати навички з виконання необхідних прийомів та операцій з приготування начинок для борошняних кондитерських виробів, логічне та аналітичне мислення;

Виховувати в учнях добросовісне ставлення до навчання та праці почуття відповідальності за доручену справу, за якість та естетичне оформлення страви ; прищеплювати любов до професії ; виховувати точність виконання трудових процесів.

Тип уроку : урок формування складних умінь та навичок

Місце проведення : кухня - лабораторія.

Вид уроку : інструктаж, вправи.

Технічне забезпечення :

- кухонний посуд : каструля, сковороди, листи кондитерські;

- інвентар : ножі, виробнича дошка ,лотки, блендер, миски, сито металеве, ложки, посуд для подачі ;

- обладнання : електричні плити, столи, ваги,електрична духовка

Дидактичне забезпечення : інструкційно – технологічні картки, технологічні картки, картки – завдання, звіт про роботу.

Матеріальне оснащення :

-плакат «Технологія приготування напівфабрикатів для борошняних кондитерських виробів», технологічні та інструкційні картки (додатки) ;

-сировина : сир,яйця, ванілін, борошно, ізюм, цукор,манка,сметана.

Міжпредметні зв’язки : технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства; устаткування підприємств харчування; організація виробництва та обслуговування; облік, калькуляція та звітність;фізіологія харчування; математика, хімія, фізика.

Перелік практичних робіт : приготування начинки сирної з родзинками; приготування начинки з яблуками.

Тривалість уроку : 6 годин.

Хід уроку.

I.Організаційна частина.

- привітання учнів ;

- перевірка учнів згідно зі списком ;

-перевірка санітарного одягу, дотримання правил особистої гігієни;

- перевірка інструкційно - технологічних карток.

II. Вступний інструктаж.

1.Повідомлення теми і мети уроку;

2. Перевірка володіння учнями матеріалом, пройденим на попередньому уроці.

<< < 1 2 3 4 > >>