Новини

Останні події


Майстер-клас: Суші «Класичні»

Майстер-клас: Суші «Класичні»

25.03.2022 року майстром виробничого навчання Нечет Світланою Петрівною було проведено з учнями групи № 6 "Кухар; Кондитер", майстер - клас по приготуванню сушів класичних.

Рецепт цієї смакоти прийшов до нас зі сходу і вже встиг в себе закохати, став досить популярним в  Україні. Різновидність рол та  сушів стають з кожним роком все більше затребуваними. Популярність виробів, крім незвичайного смаку, пояснюється тим, що їх невід`ємною частиною є оригінальний зовнішній вигляд, який додає апетиту.

Під час проведення майстер - класу, щоб суші вдалися, майстер   звернула особливу увагу на склад продуктів, та технологію приготування рису і правильність формування сушів. Діти з великим інтересом спостерігали за виконанням роботи, після чого самостійно намагались застосувати отримані навички на практиці.

Сама технологія є досить незвичною і цікавою, яка буквально затягує. Учні з великим задоволенням виготовляли суші, намагаючись зробити їх якнайкраще. 

Отже, якщо ви хочете здивувати своїх близьких, або знайомих смачною стравою, то спробуйте приготувати суші. Гості будуть вражені вашими здібностями і залишаться задоволеними.

Смачного!

 

 

 

 

<< Повернутися на попередню сторінку