Акція добра

Кожна дитина потребує багато уваги та піклування, щоб грали з нею та турбувались про неї. Та, на жаль, не всі це отримують. Тому учні вирішили на передодні новорічних свят поділитись своїм святковим настроєм з вихованцями школи – інтернату, які найбільше цього потребують.
Організатором цієї зустрічі, яка відбулася 13.12.2016р.була Ріста Софія, учениця групи № 62 (випускниця школи – інтернат ). Учні груп №62 (I курс) та № 53( II курс) із задоволенням відгукнулися і взяли участь у заході.
Щоб зацікавити дітей і підняти їм настрій було підготовлено цікаву програму. На початку провели гру – розминку, потім  розважальні  ігри і на кінець зустрічі декілька ігор – танців, де вихованці школи – інтернату за учнями ліцею повторювали під музику танцювальні рухи.
Всі діти були дуже активні, із задоволенням брали участь у конкурсах, кожному хотілось стати кращим, та отримати приз.
Учні залишились під великим враженням і пообіцяли дітям приїхати іще з виставою – казкою. Сподіваюсь, що такі зустрічі зроблять підростаюче покоління більш добрішими, чуйнішими та милосерднішими.