Майстер–клас по приготуванню кручеників зі скумбрії

У групі №6 (професія «Кухар; Кондитер», I курс) майстром виробничого навчання Нечет Світланою Петрівною було проведено майстер–клас по приготуванню: «Крученики із скумбрії з овочами».

Метою проведення було ознайомити слухачів із сучасними методами приготування кручеників із риби а саме: приготування  начинок, формування та закріплювання виробу, теплова обробка страви.

У відео показано правильну організацію робочого місця, вміння користуватись інструментом та обладнанням, підготовка овочів до пасерування, та правильна послідовність виконання вправ.

Під час проведення майстер – класу продемонстровано: виконання простих форм нарізування овочів – напівкільця і соломка; скручування кручеників та їх закріплювання; теплова обробка; подача готової страви.

У заключній частині слухачам було рекомендовано спробувати приготувати страву вдома і написати свої враження від отриманого результату.

майстер в/н Світлана Нечет