Новини

Останні події


Воркшоп «Еконавички в професії» в рамках Європейського року навичок

Воркшоп «Еконавички в професії» в рамках Європейського року навичок

У  період з 18 по 22 березня 2024 року Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області було проведено Воркшоп «Еконавички в професії» в рамках Європейського року навичок серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Метою проведення заходу є  розвиток екологоорієнтованої діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти, структурної перебудови в бік збільшення частки «зелених» секторів та формуванні у здобувачів освіти еконавичок, які є необхідними для максимального сприятливого переходу до «зеленої» економіки регіону.

Тож мені запропонували взяти участь у заході від Федорівського ЦПО. 20 березня Науково-методичним центром професійної освіти був проведений на платформі Zoom марафон «Екоорієнтовані педагогічні технології в професійній освіті», на якому представники закладів мали показати та розповісти про свої підходи у роботі щодо економного використання продуктів вторинного виробництва задля покращення та збереження екології.

У своєму виступі я розказала про створену мною, як майстром виробничого навчання, пам'ятку кухаря, якою ми користуємося разом із здобувачами освіти під час проведення практичних занять. А також продемонструвала майстер-клас «Приготування смаколиків із продуктів вторинного використання», на якому показала, що можна приготувати із залишків продуктів, які ми звикли називати відходами та викидати їх у смітник, чим і забруднюємо довкілля.

Якщо хоча б один із запропонованих рецептів вам сподобається і ви будете його готувати у себе на кухні, то вже відходів стане менше, а світ стане чистішим і безпечнішим для людства.

 

 

 

 

<< Повернутися на попередню сторінку